ANKARADA AÇIK VETERİNER KLİNİĞİ
2010 tarihinde Ankara Yenimahalle' de açılan veteriner kliniğimiz hayvan severlere tecrübeli, kaliteli ve tam donanımlı olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.
Takip ettiği çizgi ile her zaman farklılıklar yaratan merkezimiz disiplinli, güler yüzülü ve tecrübeli veteriner hekimlerden oluşan bir kadroyla hizmet vermeye başlamıştır.
Hayvan dostlarımızın gerekli tüm bakımı ve periyodik koruyucu hekimlik uygulamaları, modern ve temiz ortamlarda gerçekleştirilirken, merkezimiz medikal donanımı ve uzman hekim kadrosuyla birlikte 7 gün 24 saat onların yanında olmakta ve hergün birçok hayvan ve hayvansever için umut ışığı olarak, başarılarına daha hızlı adımlarla sürdürmektedir.
Temel hedefimiz evcil dostlarımızın 7 gün 24 saat yanında olmak onları daima hayata bağlamaktır. Teşhis ve tedavilerimizde, modern veteriner tıbbın tüm olanaklarını maksimum seviyede siz hayvansever dostlarımıza sunmaktayız.
Veteriner kliniği olarak hizmete girdiği günden itibaren hastalarımıza en iyi ve en ideal şartlarda hizmet sunmak için çağın zorunluluğu olan teknolojileri gün ve gün takip ederek, kendini yenilemiş bulunmaktadır.
Hayvanlarınızın sağlığı ile ilgili tüm sorularınızı bizimle iletişime geçerek veteriner hekimlerimizden bilgi sağlayabilirsiniz.
VETERİNER ANKARA
Telefon 0 (312) 315 0 315 - 0 (542) 344 22 84  Adres İvedik Caddesi No 76 - A İvedik Metrosunun karşı çaprazı, Zeynep Salih Alp Meslek Lisesi karşısı Yenimahalle Ankara
Vetankara olarak ANKARA ' da Yenimahalle, Demetevler, OSTİM, Etlik, Keçiören, Batıkent gibi tüm Ankara' da hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Vetankara                Kurumsal                Merkez                7 - 24 Acil                Kroki                İletişim
Veteriner Feed
Veteriner Ankara
Veteriner
Aşı
Soru
Pet Kuaför
Servis
24 Saat Açık-Veteriner
Ankara Acil-Veteriner
Her Hakkı Saklıdır Copyright © Veteriner Ankara